Advertisement
 

Kdo je zde?

Statistika

Členů: 2
Reportů: 132
Odkazů: 0
Přístupů: 447424
Vánoční chvilka poezie
Pátek, 20 prosinec 2013

Vánoční chvilka poezie aneb netradiční vánoční přání Kamenky světu:-).

 
Povídání o Vánocích
Středa, 18 prosinec 2013

Jak už jsme jednou uvedli, Vánoce se nezadržitelně blíží. K Vánocům se pojí celá řada zvyků, oslav a tradic. Tak se nyní podívejte na reportáž našich nových redaktorů ze 6.I, kteří si pro všechny naše diváky připravili to pravé vánoční povídání. Proto neváhejte a - SLEDUJTE NÁS!

 
Mikulášská nadílka
Neděle, 08 prosinec 2013

Vánoce se nezadržitelně blíží. První předzvěstí je tradiční mikulášská nadílka. Mikuláš se svou družinou andělů a čertů navštívil také naše nejmladší žáčky a přinesl nadílku. Úvodní komentář tohoto vysílání obstaraly moderátorky Natálie a Věra, které přináší našim divákům krátké pojednání o mikulášské tradici. Proto neváhejte a - SLEDUJTE NÁS!

 
Čeština netradičně
Pátek, 22 listopad 2013
Čeština se dá i užít. Užít si a pobavit se. Netradiční metody výuky českého jazyka zažili žáci 7.A. Zahráli si na divadlo, využili panotmimy, prostě bezva zábava a ještě se poučili. Jak šikovní jsou divadelníci v 7.A lze shlédnout právě teď a tady - v TV Kamenka. Proto neváhejte a - SLEDUJTE NÁS!

 
Novinky z Kamenky
Pondělí, 16 září 2013
Tak a zase je tu nový školní rok. Ani letos nechce redakce naší - vaší školní internetové televize připravit své pravidelné diváky o reportáže z naší školy. Tématem prvního vysílání školního roku 2013/14 jsou prázdninové novinky aneb  co se přes prázdniny změnilo na Kamence. A k tomu záběry z prvního školního dne u našich nových prvňáčků. A proto neváhejte a - SLEDUJTE NÁS!

 
RocketTheme Joomla Templates